aktuálně:

!!! POZOR - Naše prodejny budou 28. a 29.9. ZAVŘENÉ. I my chceme vyrazit ven:-) Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Tým NALEHKO !!!

Naše promítání ze AT 2018, CDT 2016 (4500km pěšky napříč USA) a Vaškova 3600 km dlouhá cesta po hranicích Československa 2017 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

kniha "BORN TO RUN - ZROZENI K BĚHU" Christopher McDougall

Zajímavě sepsaná kniha, kde se hlavním příběhem, který autor prožil, prolínají životní a běžecké příběhy špičkových dálkových bězců, zapomenutého mexického kmene nejlepších běžců na planetě. Všechno je doplněno různými fakty a spekulacemi o původu člověka, osobními názory a doporučeními lékařů ohledně prevence běžeckých zranění, atd. Zkrátka výborný čtenářský koktejl. Neznám nikoho, kdo by během čtení této knihy nenazul boty a nešel se proběhnout. Ten kdo už radost z pohybu nalezl, se bude při čtení jen usmívat, jak to do sebe všechno zapadá, a ti, kterým v životě stále něco chybí, možná příjdou na to, co to je.

A na závěr krátký, výstižný citát z této knížky: "Nepřestáváš běhat, protože jsi starý… Jsi starý, protože jsi přestal běhat!"