Sraz Nalehko 2017

 

Ahoj,zveme Vás na  2.sraz příznivců ultralehkého trekkingu v ČR.

Setkání proběhne na Melechově (49°38'35.609"N, 15°18'17.608"E)v termínu 29.4.-1.5.2017.

Přivezte nám ukázat vlastní výrobky a vybavení, pochlubte se recepty. Kdo bude mít zájem dostane z první ruky informace o PCT,CDT a trailech v USA obecně. Stranou nezůstanou ani praktické informace o ultralehkém pojetí treků. Zkrátka to vše co znáte z našeho webu plus něco navíc.

Příchod/příjezd na místo od sobotního oběda. Vlaková zastávka Stvořidla je 4km pěšky. Pokud dorazíte autem,dá se zaparkovat i u chaty(max. 5 aut), ale spíš je nechte asi půl kilometru od chaty, na odbočce k chatě je parkoviště. Uvnitř chaty jsou tři pokoje a společenská místnost pro cca 20 lidí. Za postel si účtují 150Kč plus 60Kč za prádlo. Za kempování venku 50Kč .To je myslím pohoda. Kdyby někdo chtěl, dá se domluvit chata ještě na jednu noc a může se tam vegetit do pondělí,jinak si v neděli po sobě uklidíme a vyrazíme na výlet přes noc. V sobotu večer posezení u ohně(popř .na chatě když bude pršet). Buřty, pivo a chleba k ohni zajistíme, ostatní jídlo si dovezte vlastní. Program si můžete přizpůsobit dle vlastních časových možností(např. přijet jen na sobotní večer). Jen nám prosím dejte vědět, že přijedete. Stačí jméno a příjmení/ přezdívka do komentářů pod článkem.

Budeme se těšit. Tým Nalehko

základní položky: 

Komentáře

Ahoj,moc rád přijedu.Doufám ,že se nevyskytne něco neočekávaného.  Bobin  

Parada, tak to se moc tesime

Mám zapsáno v kalendáři a cestou z Prahy se pokusím zastavit alespoň na sobotní večer. Přijedu na motorce, rád bych ji tedy zaparkoval u chaty.

Bez obav, přijeď. Tom

Budu tam :)  

Super :)

Prijedeme dva (turbinka a srnka). Tesime se! ;)

Super, taky se tesime:)

Ahoj, přijedu. Těším se.

Parada, my taky

Stránky