Appalachian;trail;nalehko;

Appalachian trail 2018 - část 5 - z Hot Springs do Erwin, 110km

Opouštět Hostel Laughing Heart a Hot Springs vůbec bylo docela těžké… Hostel byl čistý, vytopený jako sauna a celkově příjemný a putyka Smokie Mountain Diner servírovala za pár dolarů tak velké hromady dobrot…

Appalachian trail 2018 - část 4 - Příběhy ze Smokies - Fontana do Hot Springs, 176km

Appalachian trail 2018 - část 3 - Mrazy aneb etapa z Winding Stairs Gap do Fontana Dam

Ráno v hostelu nemůžu dospat, tak vstávám a zjišťuji že prší - to není zrovna nejlepší start do náročného dne. Chlapík “Slow Joe”, co jsme se potkali předevčírem, už je taky vzhůru.

Appalachian trail 2018 - část 2 - Mountain Crossing to Winding stairs Gap, 114km

Hostel není úplně hostelem, jak si to člověk představuje… pár místností v suterénu kamenného domečku. Bez oken, oloupaná betonová podlaha a pět, ze zbytků prken stlučených paland s gumovýma matracema.

Appalachian trail 2018 - část 1 - Welcome to AT

Škoda že se člověk prostě nemůže jen tak objevit na startu trailu a začít šlapat… Je to obvykle unavující série presunů a zařizování.

Appalachian trail

Zelený tunel, či horská dráha.Tak je mnohými přezdíván Appalachian trail, jeden ze tří „Triple Crown“ super dlouhých pěších cest napříč USA. Appalachian trail, či zkráceně AT, je nejvýchodněji položený trail začínající na hoře Springer Mountain v Georgii a končící na severu ve státu Maine téměř u hranic s Kanadou. 

Přihlásit se k odběru RSS - Appalachian;trail;nalehko;