POZOR!!! Pražská prodejna bude v pátek 15.2. otevřená pouze do 15h. Omlouváme se a děkujeme za pochopení, tým NALEHKO.

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Brašny pro psy – Mountainsmith K9, 460g

Psí „batůžek“  má ergonomickou konstrukci, na které spolupracoval dlouholetý veterinář tažných psů, a optimální velikost – váš čtyřnohý kamarád vás teď může bezpečně doprovázet na výšlapech a nést si vše potřebné sám.

Dobře nastavitelný 4-popruhový postroj s polstrovaným prsním panelem nabízí spousty možností nastavení a popruh přes břicho už jen zajistí stabilitu brašen. Všechny panely jsou polstrované a z prodyšného materiálu, tím je zajištěný comfort a prodyšnost. Na vrchním panelu uprostřed je bytelné “držadlo”, které je okamžitě po ruce, když potřebujete mít psa pod kontrolou nebo mu chcete pomoci přes překážky. Velké kovové  očko slouží k připnutí vodítka.

Brašny jsou, jak je u Mountainsmith zvykem, velmi dobře zpracované a z bytelných materiálu, takže o životnost nemusíte mít strach. Jsou dostatečně velké abyste do nich  uložili vodu, skládací misku, hračky, granule… dodávají se ve třech velikostech  S/M/L  s objemem 7/12/16 litrů a obvodem přes hrudník  od 45 do 110cm. Hmotnosti jsou 420g/460g/540g.

Cita na fotkách v galerii má velikost M (fotky dodal Martin Čaban)

Od Báry a její parťačky máme i hodnocení z terénu - " Brašny od Vás už prošly zatěžovou zkouškou. Čuba je na ně náležité hrdá a i po 40 dech na zádech bez odřenin a stále ochotná je nosit plně"

Brašny se navlíkají tak, že povolíte a rozepnete všechny spony, brašny hafanovi navlíknete přes hlavu a volně je posadíte tak aby přední okraj spočíval zhruba nad ramenním kloubem.  Potom přitáhněte přední ramenní popruhy – jemně, aby se pod ně daly vsunout dva prsty. Tyto ramenní popruhy vytvoří jakýsi druhý obojek, který by měl sedět cca. 5cm pod normálním obojkem. Potom protáhněte pod nohama oba hrudní popruhy a připněte je ke spodku brašen.  Nakonec jen doladíte utažení všech popruhů a můžete vyrazit.

Zajímavé informační video najdete zde.

Kód zboží: Mountainsmith_Dog_Pack_K9
Cena: 1 880.00Kč
Váha: 460 g