Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Péřovka Rab Electron dámská, 430g

Ve srovnání s Microlightem o trochu těžší, ale nesrovnatelně teplejší bunda. I proto si ji Oli vybrala pro náš 4500km dlouhý trek po Continental Divide Trailu. Používala ji v podstatě každý den večer v kempu, protože jsme celou dobu spali na horách ve výškách mezi 2 a 4tis. metry nadmořské výšky. A nakonec ji společně s karimatkou Insulated Static V Lite vyhlásila jako nejlepší kousky svojí výbavy. Jak říká: "těch 100g navíc oproti ultralehkým kousků v tomhle případě stojí za pohodlí a teplíčko"

Bunda má vychytané pružné zakončení rukávů, kde na vnitřní straně je u zápěstí naducané peří nahrazené klínkem elastického materiálu. Rozdíl pochopíte při vaření, zapalování vařiče, chůzi s holemi a nebo i snaze strčit ruku do rukávu. Praktický detail.

Electron jak ho vidí Olí: "Po celém CDT jsem nikdy nemrznula a to jsem velký zmrzlík. Péřovka jde vepředu vysoko ke krku, takže na něj netáhne a drží příjemně teplo. S kapucou je pak ještě o poznání tepleji. Taky mi vyhovuje speciální elastické zakončení rukávu - nepustí zimu dovnitř. Délka péřovky pod zadek zabraňuje tomu aby mi táhlo na záda, hlavně při sezení. Bunda je ušitá z Pertexu Endurance a tak ji nevadí ani lehký deštík. Je sice trochu větší po sbalení, ale stále docela lehká, a tak mi nevadilo ji nést na trailu po celou dobu, i v poušti. Jediné co bych jí vytknula je chybějící druhý jezdec pro rozepnutí odspodu. Jinak naprosto splnila moje očekávání."

Opravdu teplá a odolná péřovka. Jak skvěle funguje unikátní hydrofobní úprava od Nikwax můžete mrknout tady.

Rab Electron: 

  • hmotnost: 430g vel. M
  • vnější materiál:  Pertex® Endurance
  • plnění: 800FP Evropské husí peří (náplň 170g) Rab® fluorocarbon free hydrofobní úprava vyvinutá ve spolupráci s Nikwaxem
  • vychytané pružné zakončení rukávů
  • kšilt vyztužený drátkem
  • YKK Vislon zipy
  • dvě velké kapsy s dlouhým zipem = snadný přístup do kapes a možnost uložit teplé zimní rukavice když je nepotřebujete
  • vnitřní zapínací kapsa na drobnosti
  • dodávaná se samostatným pytlíkem/obalem
Kód zboží: Rab_Electron_Wmn
Cena: 6 680.00Kč
Prosím vyberte velikost a barvu