Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Triko Rab Merino+ 120 - dlouhý rukáv, 150g

Merino+ je nástupcem prověřeného a oblíbeného MeCa – kvalitního merina s příměsí syntetiky s technologií 37.5

Proč zvolit Merino+ a ne jen čisté merino? Super jemná merino vlna dodává tričkům měkkost, prodyšnost a odolnost vůči zápachu a třetinová příměs syntetiky zase mechanickou odolnost a rychlé schnutí díky technologii 37.5 Proto jsou trika Merino+ příjemná na tělo za všech podmínek a je to skvělý základ pro další vrstvy oblečení.

Co je technologie 37.5? Je to patentovaná technologie, kdy vlákna obsahují aktivní částice (uhlík) s obrovským povrchem a ten velmi rychle a efektivně rozvádí a odpařuje vlhkost. Tyto částice zvětšují povrch vláken o 800% a tím umožňují rychlé odpařování vlhkosti. Navíc energie tělesného tepla tento proces výrazně urychluje a vlákna pak velmi rychle schnou. Trika z Merina+ jsou suchá stejně rychle jako syntetika, to znamená několikanásobně rychleji než čisté merino. A to už stojí za zvážení. Zima obvykle není problém, dokud jste v suchu. Buďte připravení s Merinem+ !

Teplá vrstva by měla sedět pěkně na tělo, aby držela teplo a neproudil pod ní chladný vzduch, takže při rozhodování se přikloňtě spíš k menší velikosti. Já jsem 182cm/66kg a triko s dlouhým rukávem jsem zvolil velikost S. Rab je i v malých velikostech dost dlouhý a má  dlouhé rukávy.

Oproti předchozí generaci mají trička líp udělaný rantl kolem krku – šev, který vás u MeCa mohl za krkem škrabat, je nyní překrytý vrstvou pleteniny a tím pádem schovaný. Tričko má  méně nápadné, užší švy a řekl bych že u menších velikostí i užší rukávy, aby tričko sedělo těsněji. 

Skvěle fungující trička s příměsí syntetiky nás k Rabu přivedla již před léty a od té doby jsme v nich odchodili, odběhali a odlezli tisíce kilometrů na různých kontinentech. I přes obrovskou nabídku na trhu, nemáme důvod měnit. V tričkách Rab jsme mimo jiné obešli GR20, částečně John Muir Trail, celý Continental Divide Trail a odběhali několik horských maratonů a ultra.

A abychom merino trička od Rabu nechválili jenom my, přidáváme i skvělou recenzi na MeCo (Merino+) v kombinaci s lehkou mikinou Rab Al Pull-on od redaktora Outdoor magazínu, který si trička zamiloval - čtěte zde.

Kód zboží: Rab_Merino+_120LS
Cena: 1 680.00Kč
Váha: 160 g
Prosím vyberte velikost a barvu

Komentáře

Ahoj, kdy bude na skladě velikost L modrá?

Ahoj, měla by tam být, nějak nám to tady uteklo... Petr K.

Ahoj. Neplánujete dát do nabídky i kalhoty Rab Merino+ 120? Díky