Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Rukavice Power Stretch Pro Contact, 45g

Power Stretch Pro Contact rukavice jsou lehké a rychle schnoucí, vyrobené ze stretchového materiálu Polartec Power Stretch Pro. Rukavice mají na třech prstech odlišný materiál a tak umožní snadno ovládat váš telefon. Můžou být použity jako vložka do rukavic nebo samostatně.

Materiál: Polartec Power Stretch Pro - je lehký a velmi hřejivý materiál, pružný ve všech směrech, odolný proti oděru a velmi prodyšný. Jedná se o příjemný a poddajný materiál, dobře odvádí pot a tak je vaše ruka stále suchá. Poskytuje tepelný komfort i při své nízké hmotnosti. Snadno se udržuje, je možné ho prát i v pračce. Rychle schne.

Power Stretch Pro:
  • hmotnost: 45g 
  • materiál: Polartec Power Strech Pro
  • vodivý materiál prstů pro ovládání dotykových displejů
  • pružné zakončení kolem zápěstí
Kód zboží: Rab_power stretch pro
Cena: 680.00Kč

Komentáře

Právě mi dorazily a jsem nadšený: dotykové plochy nejsou jen obvyklé prošití vodivou nití nebo neforemné tuhé plošky na konci prstů, je to celá spodní část palce, ukazováku a prostředníku. Mám velkou ruku a XL mi výborně sedí, taky díky tomu, že je látka opravdu hodně stečová a perfektně kopíruje ruku. Ještě je plánuju jako obvykle naimpregnovat nano impregnací (která funguje kouzelně), aby byly voděodolné.

Právě mi rukavice dorazily a ihned je zapojuji do provozu - jsou super příjemné. Chtěla jsem se zeptat - Madride nebo kdokoli - kdo máte ověřenou nano impregnaci, jakou používáte? Hledala jsem recenze a nikde nic moc nechválí... Děkuji Mirka