Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Péřovka Rab Continuum Jkt dámská, 310g

Nejlepší péřovka od Rabu z naší nabídky v poměru tepelný komfort - váha.

Na trhu budete jen stěží hledat péřovky s takto nízkou váhou, skvělým tepelným komfortem, ochranou před větrem a voděodolností v takové cenové relaci! Díky skvělé plnivosti peří je teplejší než bunda Microlight a ještě o chlup lehčí.

Rab použil skvělý svrchní materiál Pertex Quantum, ten je neuvěřitelně lehký, ale zároveň tvoří perfektní ochranu před větrem, je prodyšný a hlavně má prvotřídní DWR úpravu. Takže když začne třeba slabě mrholit nemusíte mít strach, že to vaše péřovka nezvládne. A i kdyby péřovka navlhla, tak díky skvělé prodyšnosti a peří s hydrofobní úpravou zase rychle uschne.

Co dělá Rab špičkou je především použití kvalitního husího peří s hydrofobní úpravou, které vyvinuli ve spolupráci s NIkwax.

Péřovka má poměrně široké komory, takže má bunda parádní loft. Díky použití pertexu quantum je hezky měkká, sbalitelná a nebude vás omezovat při pohybu.

Hlavní plus má bunda ve skvěle seříditelné kapuci s pevným kšiltem, která vás ochrání před nepřízní počasí. Oproti předchozímu modelu Rab ukryl šńůrky pro stahování dovnitř kapuci, takže už nebudou nijak překážet.

Bunda má dvě nízko posazené kapsy do kterých si hravě schováte ruce. Nechybí stahování spodního lemu a pružné zakončení rukávů. Péřovka je dodávána s pytlíčkem do kterého ji hravě sbalíte.

Tenhle kousek prošel i důkladným testováním v Nalehko. Petr K. si vzal loňský model na 4500 km dlouhý Continental Divide Trail a stala se tak důležitým společníkem pro chladná rána a večerní pobíhání kolem kempu. Vašek M. zase prověřil letošní, nový model na přechodu Balkánu - Via Dinarica trailu a vyhlásil ji jako top 3 kousky z celé výbavy.

Rab Continuum Jacket :

  • hmotnost 310 g (velikost M)
  • vrchní materiál Pertex Quantum
  • Peří : 850 FP evropské husí peří (náplň 110 g) Rab® fluorocarbon free hydrofobní úprava vyvinutá ve spolupráci s Nikwaxem
  • skvěle seříditelná kapuce s pevným kšiltem
  • elastické zakončení rukávů a stahování v pase
  • 2 kapsy
  • YKK® VISLON® hlavní zip s izolovanou vnitřní přepážkou a 2krát YKK® zip
  • bunda dodávána s pytlíkem pro sbalení
Kód zboží: Rab_continuum_jacket_womens
Cena: 6 980.00Kč