Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

karimatka dámská Therm-a-Rest NeoAir XLite, 340g

Dámská verze nejlehčí a rozhodně nejpoužívanější nafukovací karimatky ve světě ultralightu. Oproti standardní XLite je trochu  kratší,  ale uvnitř má dodatečné vrstvy reflexní ThermaCapture™ technologie takže dosahuje vyšší R(tepelný odpor) = 3.9 To znamená že je teplejší než standardní verze.

Díky patentovaným technologiím poskytuje dobrý výkon při minimální hmotnosti i objemu - sbalená je menší než litrová láhev. Nová, na dotek příjemnější textilie má být překvapivě i odolnější. Ideální volba pro ty, kdo opravdu sledují každý gram a nechtějí se smířit se spaním na pěnovce.

Osobně není mým favoritem, protože je hodně úzká, nafukováním strávíte "celý večer" (zhruba 30 výdechů, zatímco Static V2 je ready po 12!) a i nová generace stále hlasitě šustí, ale pravdou je že při daném výkonu a komfortu nic lehčího na trhu nenajdete. A podle zkušenosti našich kamarádů na dlouhých trailech vydrží strašně moc. Mnohem víc, než na kolik vypadá. Takže tady rozhodně Therm-a-Rest odvedl dobrou práci. Do naší nabídky UL produktů rozhodně patří.

Součástí balení je obal a opravná sada s lepidlem.

Women's NeoAir XLite:

  • barva:          žlutá
  • hodnota R:  3.9
  • hmotnost:    340g
  • rozměry:      51x168cm
  • tloušťka:      6.3cm
  • rozměry po sbalení: 23x10cm
  • materiál:      vršek i spodek 30d Rip Nylon 
Kód zboží: TaR_NeoAir_XLite_wmns
Cena: 3 870.00Kč
Váha: 340 g

Komentáře

Ahoj, tuhle karimámu mám už nějaký pátek a vzhledem ke stavu mých zad je naprosto parádní/šustění mi fakt nevadí/. Obzvlášť při situacích kdy je nutnost spát třeba na betoně nebo fakt tvrdém podkladu.  Jenže mám někde mikroskopickou díru. Za noc musím alespoň jedenkrát dofouknout, pokud nechci k ránu spát na poloviční tloušce. Ani za boha nemůžu najít díru. Zkoušel jsem mýdlový roztok, zkoušel jsem ji po částech tlačit do napuštěné vany a nic. Čistě náhodou nenapadá někoho  ještě nějaká jiná možnost , jak tu proklatou díru najít?   díkes. Don