POZOR!!! Pražská prodejna bude v pátek 15.2. otevřená pouze do 15h. Omlouváme se a děkujeme za pochopení, tým NALEHKO.

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Montane Featherlite 30, 698g

Montane Featherlite 30 - lehký, technický batoh vhodný na horskou turistiku a skalní lezení. U tohoto batohu dostanete za málo peněz hodně muziky!

Hlavní tělo batohu je z velmi odolného a lehkého materiálu - Raptor Featherlite 100, který je obzvlášť odolný na oděr a roztržení. Boky víka jsou ze strečového materiálu Granit Stretch. Bederák a ramenní popruhy jsou ze síťového materálu Contact Air Mesh a jsou anatomicky tvarované tak, aby nebránily při lezení. Vnitřní část batohu je ze superlehkého materiálu Halo s vodním sloupcem 1000 mm.

Zádový systém Air Back System efektivně odvádí pot. Batoh má odnímatelnou zádovou výztuhu/karimatku, která se dá použít třeba jako podložka na sezení. Když se tato výztuha vyjme, tak se dá celý batoh sbalit do kapsy ve víku. Tudíž by se mohl skvěle hodit třeba i jako příruční zavazadlo do letadla pro baťúžkáře. Sbalený má rozměry 23x23x13 cm. 

Kvalitní bederák s prostorými síťovanými kapsami velmi dobře nese váhu batohu. Na bederáku a ramenních popruzích je použit jemný materiál Contact Mesh, který při plném zatížení nepoškozuje membránové oblečení.

Po stranách batohu jsou samozřejmě 2 velké síťované kapsy na láhve a boční popruh na kompresi batohu. Nechybí ani upínací systém na trekové hole. 

Uvnitř batohu je kapsa s poutkem na hydrovak a vývod pro hadičku je umístěn na straně víka batohu. Víko batohu má jednu velkou vnější kapsu a pak jednu vnitřní s karabinkou na klíče.

Velmi se mi líbí snadný přístup do batohu, díky chytrému systému Cord Lock. Batoh se tak dá snadno otevřít i v rukavicích. Hned pod víkem je ještě umístěn popruh ideální k připevnění např. lana.

  • Batoh se vyrábí ve dvou velikostech S/M - délka zad 38-43 cm a M/L s délkou zad 43-48 cm
  • Váha komplet 698 g, bez zádové výztuhy 606 g
Kód zboží: montane_featherlite_30
Cena: 1 880.00Kč
Váha: 698 g
Prosím vyberte velikost a barvu