Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Rab boxerky Merino+ 120, 78g

Merino boxerky využívající stejnou technologii 37.5™ jako oblíbená Rab merino+ trika.

Skvělá varianta pro vícedenní použití, díky plochým švům jsou natolik pohodlné, že ani nebudete vědět, že je máte na sobě! Jakmile si je jednou vezmete na sebe, tak už nebudete chtít nosit nic jiného.

Proč zvolit Merino+ a ne jen čisté merino? Super jemná merino vlna dodává oblečení měkkost, prodyšnost a odolnost vůči zápachu a třetinová příměs syntetiky zase mechanickou odolnost a rychlé schnutí díky technologii 37.5 Proto je oblečení Merino+ příjemné na tělo za všech podmínek a je to skvělý základ pro další vrstvy oblečení.

Co je technologie 37.5? Je to patentovaná technologie, kdy vlákna obsahují aktivní částice (uhlík) s obrovským povrchem a ten velmi rychle a efektivně rozvádí a odpařuje vlhkost. Tyto částice zvětšují povrch vláken o 800% a tím umožňují rychlé odpařování vlhkosti. Navíc energie tělesného tepla tento proces výrazně urychluje a vlákna pak velmi rychle schnou. Trika z Merina+ jsou suchá stejně rychle jako syntetika, to znamená několikanásobně rychleji než čisté merino. A to už stojí za zvážení. Zima obvykle není problém, dokud jste v suchu. Buďte připravení s Merinem+ !

  • hmotnost 78 g (velikost L)
  • ploché švy pro maximální komfort
  • černo-modrá barva
 
Kód zboží: rab_boxers
Cena: 980.00Kč