Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Rab Nexus Jacket, 320g

Lehká, hřejivá a zároveň velmi prodyšná fleecová mikina s dlouhým zipem, kapucí a dvěma kapsami.

K velmi úspěšnému a prodávanému modelu Al Pull On přidává Rab nový kousek do své nabídky. Nexus Jacket bude funkčně hodně srovnatelný, ale Rab si tentokrát dal záležet i víc na designu a udělal model i s dlouhým zipem, dvěma kapsami a kapucí, která vás zahřeje v chladnějším počasí.

Nexus na první pohled vypadá o dost lépe. Dovedu si ji představit nosit jako běžnou mikinu do města. Polartec je nahrazen za Thermic™, který bude plnit zateplovací funkci. Na vnitřní straně mikiny byly čtverečky nahrazeny za lichoběžníky mezi kterými jsou "kanálky" aby mikina parádně dýchala. Svrchní materiál mi ve srovnání s All Pull-onem přijde možná o chlup hustější a tak bude možná trochu méně dýchat. Nicméně když se přes mikinu podíváte přes světlo, tak kanálky pěkně prosvítají. Na zápěstích a límci u krku má zdvojenou manžetu pro větší zateplení.

Nexus Pull On (s krátkým zipem) jsem si letos vzal na 1400 km dlouhý Via Dinarica Trail a stal se pro mě nepostradatelným kouskem. Hlavně jsem si zamiloval náprsní kapsu, protože mám rád když mám při ruce telefon, kapesník nebo třeba mapu. Těch pár gramů navíc jsem ještě ochotný přežít. Kromě toho používám Nexus na běžné denní nošení do města.

Mikina má ve velikosti L 320 gramů. Střih je oproti Alu cca o 4 cm užší a asi o 1 cm kratší. Mě sedí velikost M ideálně (182 cm, 68 kg).

Nexus bude sloužit jako parádní, zateplovací, střední vrstva nebo i jako svrchní vrstva v teplejších dnech. Je lehký, příjemný na tělo, skvěle sbalitelný a dobře vypadá!

Kód zboží: nexus_jacket
Cena: 1 880.00Kč
Váha: 320 g
Prosím vyberte velikost a barvu