Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Rab Power Grid Pull-On, 190g

Vlastníte lehoučký a oblíbený fleece Rab Al Pull-On ? Tak ten můžete odložit do skříně, protože Rab tenhle parádní kousek ještě vylepšil a přišel s novým Power Gridem Pull-On a to je kousek, který nesmí chybět ve vašem šatníku!

Základ celé mikiny zůstal stejný, na vnitřní straně jsou čtverečky fleecu z Polartec® Power Grid® mezi kterými jsou mezery díky kterým mikina skvěle dýchá a čtvrerečky fleecu skvěle hřejí. V klasických, silnějších fleecových mikinách se člověk při větším pohybu začne vařit, to ovšem u Power Gridu nehrozí, protože Rab ještě přidal v těch nejdůležitějších místech - pod paží a podél celého rukávu postranní panely z lehké síťoviny Motiv™, ta bude váš pot ihned odvádět pryč. 

Tohle všechno dělá Power Grid fleecovou mikinu s unikátními vlastnostmi. Je lehká, teplá, prodyšná a rychle schne! Minulý model Al Pull On používá celý tým Nalehko, ať už na dlouhé treky, na kolo, v zimě na běžky nebo na běhání v chladnějších podmínkách.

Jedná se o střední vrstvu, která se ovšem dá nosit i jako svrchní vrstva. Ideální kombinace je Merino triko + Power Grid Pull-On + Borealis nebo některá z našich membránových bund. 

Střih je dělaný podobně jako u Al-Pull-onu spíše na tělo, aby fungoval tak, jak má. Díky skvěle pružnému materiálu ale nijak neomezuje pohyb. 

Power Grid Pull-on  :

  • hlavní část fleecu z Polartec® Power Grid®
  • postranní, prodyšné panely z lehké síťoviny Motiv™
  • otvory na palec
  • anti-odour úprava proti zápachu
  • poloviční YKK® zip
  • váha 190g ve vel. L
Kód zboží: rab_power_grid_pull_on
Cena: 2 180.00Kč
Váha: 190 g
Prosím vyberte velikost a barvu