Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Sea to Summit Alpha Set 2.2, 796g

Senzační setík na vaření pro dva nebo pro menší rodinku za parádní cenu!

Celá sada obsahuje hrnec o objemu 2,7 litru (292g), kotlík o objemu 1,2 litru (190g), 2x misku (72g), 2x hrnek (76g) a rychleschnoucí utěrku (18g), to vše se dá naskládat do největšího hrnce! Dostanete tak parádní set na kempování nebo treking. Když cestujete autem a neřešíte váhu, vezmete všechno. Pokud pak vyrazíte na trek, vezmete si prostě jen ty nádoby, které budete potřebovat.

Hrnce jsou vyrobeny z vysoce odolného, eloxovaného hliníku, který je ale zároveň dost lehký. Uvnitř mají hrnce nepřilnavou PFOA Free Halo vrstvu.

Největší vychytávka jsou sklápěcí madla s pojistkou. Ty jsou silikonovaná, takže se nemůžete spálit. Pojistka drží výborně, takže se nemusíte bát přenášet plný hrnec. Jakmile pak madlo sklopíte, tak tím chytře zajistíte pokličku hrnce.

Pokličku mají samozřejmě oba hrnce. Ta je z lehkého hliníku, má silikonovou úchytku a otvory pro zcedění když třeba vaříte těstoviny. Z druhé strany pokličky je navíc šikovný silikonový háček, díky kterému můžete pokličku zavěsit za okraj hrnce.

Misky o objemu 900 ml jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu bez BPA. Ze stejného materiálu jsou vyrobeny i hrnky o objemu 350 ml, které mají silikonované víčko s otvorem na pití a nechybí ani izolační návlek z neoprenu. Misky i hrnky se dají umývat v myčce a používat i v mikrovlné troubě.

Vhod přijde i šikovná, ultralehká a rychleschnoucí utěrka.

Sea to Summit Alpha Set 2.2 :

  • hrnce vyrobeny z odolného, eloxovaného hliníku s nepřilnavou PFOA vrstvou
  • Všechny součásti sady se pohodlně naskládají do velkého hrnce
  • hrnky a misky ze zdravotně nezávadného polypropylenu bez BPA
  • unikátní rukojeť Pivot-lock
  • hmotnost kompletní sady 796 gramů
  • poklička se silikonovým úchytem a otvorem na cedění
Kód zboží: sea_to_summit_alpha_set_2.2
Cena: 1 980.00Kč