Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

odkazy

Bazarová online skupina na Facebooku

Zahajujeme bazarovou skupinu fanoušků  Nalehko.com. Můžete sem nabízet k prodeji a výměně outdoorové věci ať už zakoupené u nás nebo jinde. Veškerá odpovědnost je na straně prodávajícího. U výrobků udávejte stáří, váhu v gramech a jestli je zboží v záruce. Díky tým Nalehko

Continental Divide Trail - rozhovor na Radiu Wave

Odkaz na povídání s Petrem a Olgou o jeji přechodu Continental Divide Trailu v pořadu Casablanca najdete zde.

Něco o mně

Aby tenhle zada.jpgweb nebyl tolik neosobní a mohli jste se podívat kdo ho dělá. A taky abyste mi věřili, že všechen volnej čas se svojí slečnou trávíme venku. Tam je totiž nejlíp! Doufám že vás fotky inspirují!

Penzion a Restaurace Otmarka v Těchoníně

Rád Vás prostřednictvím tohoto odkazu nalákám k návštěvě mé domoviny - Orlických hor. Penzion kromě krásného okolí a sportovního vyžití nabízí i nekuřáckou restauraci, což myslím ocení nejen zapřísáhlí nekuřáci jako já, ale i rodiny s dětmi. Ze známých turistických lákadel se v blízkém okolí nachází například lyžařské středisko Čenkovice a Dolní Morava, dále přehradní nádrž Pastviny, nebo třeba vojenské opevnění z 2. světové války - pevnost Bouda.

Více informací na www.otmarka.cz

Turistický pochod "Toulání kolem Orlice"

Těchonínský spolek turistů a obec Těchonín si pro všechny na poslední květnovou sobotu připravili 17.ročník znovuobnoveného pochodu Toulání kolem Orlice. Na trasách 3, 13, 23, 40km máte možnost poznat krásnou část Orlických hor. Za symbolické startovné získáte vstupenku na dělostřeleckou tvrz Bouda a na trase 23km i vstupenku na rozhlednu na Suchém vrchu. Po cestě i v cíli je připraveno občerstvení. Trasa 3km je připravena speciálně pro děti, se soutěžemi atd.

Ray Jardine - Dobrodruh a "otec" trekingu nalehko

Takový L. da Vinci a superman v jedné osobě. Ray je přesně ten typ člověka, jehož velmi stručný životopis (pouze výpravy které trvaly alespoň 3 měsíce) si přečtete, a máte pocit, že váš život je fakt nuda, a že jestli se okamžitě nesbalíte a nepodniknete něco “hódně uchýlnýho“ za hranicí myšlení dnešního zurbanizovaného člověka, tak váš život už nikdy nebude naplněn.

Rock Art

www.rockart.cz - stránky mého kamaráda, horského vůdce, horolezce a fotografa Pavla Žofky, autora fotografií v knize Bohouše Sýkory „Pískaři“, spoluautora knihy „Lezení v Sasku“.

kniha "BORN TO RUN - ZROZENI K BĚHU" Christopher McDougall

Výborný čtenářský koktejl. Neznám nikoho, kdo by během čtení této knihy nenazul boty a nešel se proběhnout.

Andrew Skurka

Stránky dobrodruha, průvodce a spisovatele, který je velkým propagátorem ultralehkého trekkingu.

Přihlásit se k odběru RSS - odkazy