Naši partneři

jestedskyrace.cz

Jsme rádi, když se u nás v Liberci něco děje a ještě radši běháme po kopcích – proto jsme se rozhodli podpořit závod Ještěd Sky Race, který si v Česku během několika let vybudoval silné jméno.

Když nepoběžíte, dorazte aspoň fandit. Bude to masakr!

bikepacking.cz

Tyhle kluky to víc baví v pedálech než pěšky, ale jinak jsou stejní jako my – podnikají neobvyklá dobrodružství, zkouší nestandardní vybavení, přináší dobré nápady. K tomu navíc píšou luxusně zpracovaný web.

Naleznete u nich skvělou inspiraci na výlety i vybavení a je s nima legrace – seznamte se prosím – www.bikepacking.cz

viaczechia.cz

Dálkové trasy byly hlavním důvodem proč jsme před lety projekt nalehko vytvořili. A proto jsme nesmírně rádi, že i v ČR začaly vznikat dálkové trasy. Projekt Via Czechia představuje ucelený, důkladně zmapovaný a podrobně popsaný systém nejdelších turistických a poutních dálkových tras v České republice.

desettisickroku.cz

Chůze je nejpřirozenějším lidským pohybem, posiluje naše tělo i mysl.

Na začátku roku 2021, v době, kdy jsou naše tělo a mysl kvůli koronavirové epidemii vystaveny náročným zkouškám, přišla nezisková organizace Partnerství pro městskou mobilitu, z.s. s výzvou 10 000 kroků, která byla určena pro všechny. Snahou bylo, aby lidé zařadili chůzi nebo běh mezi své každodenní činnosti a udělali tak něco pro své zdraví.

horobrani.cz

Geniální aplikace, která tě přinutí být neustále v pohybu. Vyber si z široké palety horských výzev a najdi novou motivaci vyrazit ven. Za každý navštívený vrchol získáš tolik bodů, jaká je jeho nadmořská výška a za splnění výzev další extra body navíc. Svůj progres sleduj v žebříčcích a u jednotlivých výzev. Buď aktivní a soutěž o hodnotné outdoorové vybavení.