Respektujeme opatření vlády ČR, tudíž budou naše prodejny NALEHKO v Praze a Liberci až do odvolání zavřeny. Objednávky z e-shopu budeme odesílat dle standardní dodací lhůty. Vyzvednutí e-shopových objednávek na prodejně pouze po telefonické domluvě.

Kdo jsme

Od roku 2011, kdy jsem s projektem NALEHKO začal jako s pokusem o přiblížení konceptu ultralehkého vybavení našincům vláčejícím 80ti litrová monstra i na víkendové výšlapy, se toho dost změnilo.

Díky zájmu vás čtenářů a našich fandů jsme se postupně rozšířili o eshop se spoustou v ČR unikátních značek. Nabídku soustavně rozšiřujeme. Od samého začátku se držíme stejného pravidla – nabízíme pouze značky a produkty, které se nám buď osobně osvědčili, nebo jsou něčím natolik unikátní, že má smysl je pro vás dovážet.

Nejsme jenom web a eshop. Jsme skutečný lidi, na který narazíte na prodejnách, přednáškách, festivalech a workshopech. A hlavně jsme nadšenci, který koncept pohybu krajinou NALEHKO pohltil. Někteří z nás chodí mnoho tisíc kilometrů dlouhé treky odlehlou divočinou nebo potí krev na horských ultra-maratonech, jiní vyráží skoro denně na skialpech, běžkách, na kole i na laně do našich kopců. Všichni se vytrvale staráme o to, aby NALEHKO fungovalo a přinášelo inspiraci, nápady na bláznivé projekty a stejně tak i vybavení a zkušenosti pro jejich uskutečnění.

Lezeme, běháme ultra-traily, trávíme měsíce na trecích. Sledujeme co se ve světě ultralightu děje, kdo co používá a hromady vybavení si testujeme, než vybrané kusy zařadíme do našeho sortimentu. Osobně známe chlapíky, kteří za inovativními značkami a jejich vývojem stojí. Není to jen o vybavení, je to o lidech, myšlenkách a zkušenostech za tím vším.

Začínal jsem sám a při práci, teď je nás až 6 na plný úvazek a vždycky ještě někdo další podle toho, kdo kde zrovna lítá:-)

Petr K.

Petr D.

Vašek M.

Markéta B.

Petr B.

Honza Ž.

Miro H.

Deu