Magazín

12.03.21 8 komentářů

Prodejna Brno

Moc dobře víme, že tomu současná situace příliš nepřeje. I přesto jsme si jistí tím, že nejlepší službou pro zákazníky bude vždy kamenná prodejna. Možnost osahat a vyzkoušet si veškeré vybavení a pobavit se o tom s lidmi, kteří tomu rozumí je zkrátka nenahraditelná. A hlavně, nás ten osobní kontakt baví a naplňuje ❤
 
I proto jsme se rozhodli naši působnost rozšířit na Moravu a otevřít tak již naši třetí prodejnu. Ta bude mít sídlo v srdci Brna, přímo pod Špilasem, takže bude pro většinu lidí velmi snadno dostupná 🙂
 
Děkujeme za vaši přízeň i v těchto časech! Tým Nalehko ❤

8 komentářů u "Prodejna Brno"

 1. Janci napsal:

  Huraaaaa 🙂 Konecne Rab v Brne. Drzim palce.

 2. Alexandr napsal:

  Paráda 🙂🙂👍👍

 3. Aleš napsal:

  Skvělá zpráva a dobré místo.

 4. David napsal:

  Dííííííky 🙂 už se těším.. Asi začnu víc chodit do města na procházku 😀

 5. Mariana napsal:

  Super zpráva, moc mě potěšila! Brzo zajdu!!! Držím palce, ať se daří!:-) Mari

 6. Jan napsal:

  Ještě Ostrava

 7. Lenka Přibylová napsal:

  Dobrý den,
  dají se na prodejně v Brně vyzkoušet nějaké dámské trekové boty ve velikosti větší jak 41? Dá se třeba bota objednat na prodejně na vyzkoušení?
  Děkuji za informaci, ráda bych si nějaké objednala, ale musím si před zakoupením vyzkoušet, nechce se mi objednávat domů 5 různých bot a pak 4 vracet, přeci jen nejsou nejlevnější.

  1. Dobrý den, není problém si udělat objednávku na co chcete a zadat si tam osobní vyzvednutí na prodejně v Brně. Objednávka není závazná, je samozřejmě na vás co si vezmete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *