Magazín

14.11.23 0 komentářů

Vánoce v Nalehko

Vánoční období je opět tady. Aby pro Vás tento čas byl co možná nejklidnější, přinášíme přehledné informace jak bude tohle období probíhat u nás v NALEHKO.

Prodloužení lhůty pro vrácení/výměnu zboží

Je nám jasné, že řada z Vás bude nakupovat vánoční dárky pro své blízké. Občas něco nesedne nebo se do výběru netrefíte vůbec. S případnou výměnou nebo vrácením tak nemusíte chvátat. Tuto lhůtu jsme prodloužili až do 15. ledna. Zboží nám zasílejte na naši libereckou prodejnu a vždy přiložte i vyplněný formulář pro výměnu/vrácení zboží.

V ideálním případě nám ale zboží zasílejte až po Novém roce, aby se Vám balíček zbytečně nevrátil zpět.

Otevírací doba v prosinci

Již tradičně od prosince najíždíme i na sobotní otevírací dobu v našich kamenných prodejnách. Konkrétně budeme mít otevřeno v sobotu 2. prosince, 9. prosince a 16. prosince. V sobotu před Štědrým dnem už si s dovolením necháme volno :-).

Doručení do Vánoc

I když nás každý rok všichni dopravci ubezpečují, že budou zvládat všechny balíky doručovat včas, moc dobře víme jaká bývá často realita. Proto znovu apelujeme na to, abyste své objednávky nenechávali na poslední chvíli. Jakmile předáme balík dopravci, už není v našich možnostech jakkoliv ovlivnit dobu doručení.

Pro co nejrychlejší odbavení vybírejte vždy online platbu kartou nebo dobírkou a ideálně si kontrolujte, aby veškeré zboží, které objednáváte bylo skladem v našem centrálním skladě v Liberci. Pokud budou objednávky z více skladů, musíte počítat i s několikadenním zpožděním.

Dárkové poukazy

Snad nejjednodušším dárkem se kterým zaručeně neuděláte chybu je dárkový poukaz. Zároveň se jedná o nejrychlejší a nejlehčí variantu :-). Tištěné poukazy Vám rádi prodáme na našich kamenných prodejnách. Na e-shopu lze poukaz koupit také a to jak v elektronické, tak i v tištění podobě. Při zakoupení elektronické verze máte při platbě kartou poukaz do minuty ve své e-mailové schránce.

Je to o lidech

Naší prioritou je Vaše spokojenost, ale může se stát, že se občas něco nepovede. Jsme také jen lidé se svými starostmi. Pokud máte jakýkoliv dotaz, narazíte na nějaký problém, ideálně nás hned telefonicky kontaktujte a budeme se snažit vše včas vyřešit k Vaší spokojenosti. Velmi rádi Vám také pomůžeme s výběrem vhodného dárku.

Děkujeme že jste dočetli až sem a přejeme poklidný prosinec!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *