Pražská prodejna bude až do jara otevřená jen Po - Pá, Soboty zavřeno! Díky za pochopení, tým NALEHKO

Naše promítání z AT 2018, CDT 2016 a Vaškova Via Dinarica trailu 2018 - aktuální seznam termínů a míst naleznete tady.

Dámský Rab Al Pull-on DOPRODEJ, 167g

AL je extrémně lehké, teplé triko s dlouhým rukávem ze značkového materiálu Polartec® Power Dry® . Navíc má úpravu Polygiene® která aktivně potírá zápach potu typický pro syntetické materiály. Triko díky tomu můžete bez nepříjemného zápachu nosit o dost déle.

Materiál má na vnitřní straně čtverečky fleecu a mezi nimi široké mezery. Díky tomu je triko na izolační vrstvu extrémně lehké a přitom teplé a prodyšné. Rychle schne. Je to kus oblečení, který jsem na Continental Divide Trailu nosil prakticky každý den ráno i večer když je chladněji, a každý den v něm spal. Ani do 4000m hor Colorada jsem neměl pro pohyb jinou izolační vrstu než AL a v kombinaci s nepromokavou bundou Rab Flashpoint a trikem na tělo Rab MeCo to stačí. Když je trochu tepleji, vyhrnu rukávy a rozepnu dluhý zip.

Triko nemá žadné extra vychytávky ani design, ale funguje skvěle. Když ho nepotřebujete, tak v batohu netíží. Je to izolační vrstva, takže doporučuji volit spíš velikost těsněji na tělo, aby pod volným trikem neproudil vzduch a nesnižoval izolační schopnosti materiálu.

Skvělou recenzi na Al v kombinaci s merino tričkem MeCo sepsal redaktor Outdoor magazínu, který si trička zamiloval - čtěte zde.

Kód zboží: Dámský_Rab_AL_Pull_on
Cena: 990.00Kč
Váha: 167 g
Prosím vyberte velikost a barvu